Lektoři 2016

aneb tým k nezaplacení

 

 

bobek2Jan Bobek

Mendelova střední škola Nový Jičín

Honza učí na SŠ informační technologie a matematiku.

Jako lektor školil IT např. ve firmách Visteon, Varroc, Hanon, Tonak, Fezko aj.

Má rád tabulkové procesory, matematické a logické hlavolamy, badminton, cyklistiku, cestování a kritické myšlení.

 

jansa4Radovan Jansa

Google Educator Group Novojičínsko

Radek pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde v roce 2008 zavedl Google Apps. Od té chvíle se stal velkým propagátorem Google technologií ve výuce, spoluzaložil GEG Novojičínsko a stal se veterán organizátorem GUG.cz. Je také Google for Education Certified Trainer.  Velkým koničkem je cestování a poznávání života v odlišných kulturách.

 

 

arnost2Jiří Arnošt

Mendelova střední škola Nový Jičín

Jirka pracuje na Mendelově střední škole v Novém Jičíně, kde učí programování. Spolu se studenty programuje v prostředí .Net a MS Office. Od doby, kdy se ve škole objevili Lego roboti, programuje i je. IT technologie ho opravdu baví.

Když neučí, věnuje se rodině a józe. Rád chodí do hor a lesů.

 

velecky_photo

Tomáš Velecký

Tieto

Tomáš pracuje ve společnosti Tieto jako vývojář v Google for Work týmu, kde s kolegy řeší neřešitelné problémy za vydatné pomoci AppEngine, AppsScript, NodeJS, burgerů a piva. Mimo jiné dělá přednášky na témata týkající se Google služeb a technologií.

 

 

 

calon2Petr Caloň

Google Educator Group Novojičínsko

Petr pracuje na Masarykově gymnáziu v Příboře, kde v roce 2012 zavedl Google Apps pro vzdělávání. Na této škole rovněž inicioval vytvoření první chromebookové učebny v České republice. Je spoluzakladatelem GEG Novojičínsko a velkým nadšencem chromebooků.

Jeho velkým koníčkem je rodina a cestování.

 

hlosta

Michal Hlosta

Gymnázium Nový Jičín a Mendelova střední škola

Michal pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde učí IT a 3D modelování a na Mendelově střední škole, kde vyučuje počítačové sítě. Má ve velkém bytě malou dílnu a touží mít ve velké dílně malý byt. Baví jej opravit staré a vyrobit nové a věří, že věta „to nejde“ bude do češtiny jednou nepřeložitelná i díky 3D tisku.

 

 

 

kupcak2Petr Kupčák

Mendelova střední škola Nový Jičín

Petr pracuje na Mendelově střední škole, kde učí zejména operační systémy, matematiku a 3D modelování. Nebrání se však ani programování, které jej baví již od VŠ.

Mezi jeho koníčky patří vysokohorská turistika, cyklistika a vaření.

 

 

Jitka Baňařovábanarova2

VŠB – technická univerzita

Jitka pracuje už 16 let na VŠB-Technické univerzitě, fakultě ekonomické, katedře Systémového inženýrství, kde nejen přednáší, ale dělá i tajemníka katedry. Její hlavní oblastní je IT podpora pro manažery, zejména oblast projektů a projektového řízení. Vedle toho je spoluzakladatelka GEGu Ostrava a školí IT podporu ve firmách.

Jejími koníčky jsou cestování, sport a zejména rodina a přátelé.

 

 

sadek2
Robert Šádek

VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice

Robert pracuje na VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, kde učí informační technologie a tělesnou výchovu.

Má rád focení, natáčení a stříhaní videa (vyjma selfie :-)). Ve volném čase se věnuje jakémukoli pohybu v terénu – kolo, brusle, lyže, běh, turistika aj.