Lektoři 2018

 

jansa4Radovan Jansa

Google Educator Group Novojičínsko

Radek pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde v roce 2008 zavedl Google Apps. Od té chvíle se stal velkým propagátorem Google technologií ve výuce, spoluzaložil GEG Novojičínsko a stal se veterán organizátorem GUG.cz. Je také Google for Education Certified Trainer.  Velkým koničkem je cestování a poznávání života v odlišných kulturách.

 

 

arnost2Jiří Arnošt

Mendelova střední škola Nový Jičín

Jirka pracuje na Mendelově střední škole v Novém Jičíně, kde učí programování. Spolu se studenty programuje v prostředí .Net a MS Office. Od doby, kdy se ve škole objevili Lego roboti, programuje i je. IT technologie ho opravdu baví.

Když neučí, věnuje se rodině a józe. Rád chodí do hor a lesů.

 

 

hlosta

Michal Hlosta

Gymnázium Nový Jičín a Mendelova střední škola

Michal pracuje na Gymnáziu v Novém Jičíně, kde učí IT a 3D modelování a na Mendelově střední škole, kde vyučuje počítačové sítě. Má ve velkém bytě malou dílnu a touží mít ve velké dílně malý byt. Baví jej opravit staré a vyrobit nové a věří, že věta „to nejde“ bude do češtiny jednou nepřeložitelná i díky 3D tisku.

 

 

calon2Petr Caloň

Google Educator Group Novojičínsko

Petr pracuje na Masarykově gymnáziu v Příboře, kde v roce 2012 zavedl Google Apps pro vzdělávání. Na této škole rovněž inicioval vytvoření první chromebookové učebny v České republice. Je spoluzakladatelem GEG Novojičínsko a velkým nadšencem chromebooků.

Jeho velkým koníčkem je rodina a cestování.

 

 

 

kupcak2Petr Kupčák

Mendelova střední škola Nový Jičín

Petr pracuje na Mendelově střední škole, kde učí zejména operační systémy, matematiku a 3D modelování. Nebrání se však ani programování, které jej baví již od VŠ. Je také externím lektorem SVČ Fokus, kde vede kroužek Vytvoř si svou počítačovou hru.

Mezi jeho koníčky patří vysokohorská turistika, cyklistika a vaření.

 

 

 

sadek2
Robert Šádek

VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice

Robert pracuje na VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice, kde učí informační technologie a tělesnou výchovu.

Má rád focení, natáčení a stříhaní videa (vyjma selfie :-)). Ve volném čase se věnuje jakémukoli pohybu v terénu – kolo, brusle, lyže, běh, turistika aj.

 

 

 

Denis Valášek

GDG Ostrava (Google Developers Group)

Denis studuje na Masarykově gymnáziu v Příboře.

Ve svém volném čase se ale zabývá téměř čímkoliv, co se týká IT. Od programování, focení, chytrou domácnost, po pořádání komunitních akcí na různá vývojářská témata.

 

 

bobek2Jan Bobek

Mendelova střední škola Nový Jičín

Honza učí na SŠ informační technologie a matematiku.

Má rád tabulkové procesory, matematické a logické hlavolamy, badminton, cyklistiku, cestování.